Jesteśmy MISTRZAMI POLSKI !!!

Bogumił Klimiuk: Sezon 2009 Rajdowego Pucharu Polski przechodzi do historii. Stając na starcie do sezonu mieliśmy jedno założenie. Zrobić wszystko żeby stanąć na podium klasyfikacji końcowej klasy A-5. Wiedzieliśmy, że będzie ciężko osiągnąć założony cel z kilku powodów.
Po pierwsze to problemy z zebraniem odpowiedniego budżetu z powodu "ogólnoświatowego kryzysu finansowego".
Po drugie mocna, dobrze przygotowana konkurencja . Nazwiska Konkurentów z klasy takie jak Stolarek, Gaś dawały gwarancję zaciętej walki w każdym z rajdów.
Wygrany po zaciętej walce o dziesiąte części sekundy Rajd Elmot-Świdnicki i kolejnych kilka dobrych wyników dały nam pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej klasy A-5 w ramach Rajdowego Pucharu Polski.
Udany sezon nie odbył się też bez pechowych sytuacji. Awaria skrzyni biegów w czasie Rajdu Karkonoskiego i awaria zawieszenia podczas Rajdu Zamkowego były spowodowane wysłużeniem naszej Micry i nie do końca jej dofinansowaniem.
Cieszy fakt, że w czasie tego sezonu ukończyliśmy wszystkie rajdy i szczęśliwie dojechaliśmy do końca sezonu.
Bardzo żałuje odwołania ostatniej eliminacji Pucharu Polski czyli Rajdu Cieszyńska Barbórka na start w którym czekaliśmy od początku sezonu.
Chciałbym podziękować Kibicom za gorący doping a czasie całego sezonu, Pilotowi za bezbłędną pracę, zespołowi serwisowemu za ciężką pracę i naszym Sponsorom:

- CONSTANS - Centrum Językowe
- AC Części
- F7 Pro
- NISSAN-MUSIŃSKI
- JANTOM - Druk Wielkoformatowy
- Kalinowski Blacharstwo
- Miasto Białystok
- ASTWA
- JARD - Hotele i Media
Copyright © 2005 Bogumił Klimiuk Rally Team.
Wszystkie prawa zastrzeżone.